Президент Росії Володимир Путін запропонував уявити, якими будуть для Росії наслідки вступу України в НАТО. Російський лідер констатував, що підльоту ракет альянсу значно скоротиться.


"Уявімо собі, що Україна стане членом НАТО. Польотний час від Харкова, скажімо, або, не знаю, Дніпропетровська до центральної частини Росії, до Москви, зменшиться до 7-10 хвилин", - сказав Путін в інтерв'ю ведучому програми "Москва. Кремль. Путін" Павлу Зарубіну у випуску "Вести о 20:00" на телеканалі Росія-1 (ВГТРК).

"Це для нас червона лінія чи ні?" - продовжив Путін.

 

Ще Путін заявив, що йому завжди є про що поговорити з українським президентом Володимиром Зеленським. Він також розповів, що Україна пропонувала обговорити під час зустрічі з Зеленським.

"Нам завжди є, про що говорити, маючи на увазі, що ми сусіди...", - сказав він.

Путін зазначив, що коли Україна пропонувала Росії провести переговори з Зеленським, то українська сторона зазначила, що темою зустрічі буде міжнародна безпека.

"Це, звісно, важливий аспект ситуації у світі, міжнародна безпека для всіх, в тому числі і для Росії, і України. Але мені здається, у нас у двосторонніх відносинах стільки накопичилося проблем, що потрібно було б говорити про це", - зазначив Путін.

.