«Епоха нових облич», яку в усьому світі обіцяли всерйоз і надовго, стрімко йде. Запит на «позасистемних політиків» закінчився так само швидко, як і почався.

 

Про це пише на своїй сторінці у facebook політичний експерт Дмитрій Корнєйчук

Експерт звертає увагу, що це підтвердив спочатку програш Трампа на виборах президента в США. А тепер - і місцеві вибори у Франції, на яких партія Макрона зазнала катастрофічної поразки і зайняла лише п'яте місце. Тим самим заздалегідь показавши, що у Макрона в наступному році немає ні найменших шансів знову стати президентом.

"По суті, Трамп і Макрон - це були символи так званого світового тренду на «нові обличчя», в які, на жаль, потрапила в 2019 році і Україна. Тільки до нас західні тенденції докотилися трохи пізніше, як це завжди буває. І в карикатурно-комедійній формі президента, придуманого олігархами і політтехнологами в серіалі", - пише політолог.

На думку експерта, американці і французи так само першими зрозуміли в результаті, що «нові обличчя», без багаторічного досвіду управління, без команди професіоналів, нічого доброго їм не принесли. Особливо - в епоху світової кризи, пандемії коронавірусу, глобальних трансформацій і великої кількості внутрішніх викликів. Всі ці «нові обличчя» апріорі не могли впоратися з такими завданнями. До речі,  Німеччина, яка не піддалася трендам на «нові обличчя», де країною керували досвідчені управлінці, з найменшими втратами і для людей і для економіки пройшла через коронавірус.

 

"На щастя, в Україні, хоч з традиційним запізненням, теж у людей почався процес протверезіння від «нових облич». Тим більше у нас, в силу української специфіки, ситуація виявилася ще гіршою. Якщо Трамп і Макрон просто не є професійними управлінцями, але багато їх ініціативи «зарубали» парламенти, то у нас одній людині буквально подарували монопольну владу в країні, давши можливість контролювати ще й парламент, і Кабмін. У підсумку за два роки «зелені утилізатори» запустили розпродаж всієї країни - від унікальної землі і залишків корисних копалин до залізниці і портів. А всіх українців загнали в тотальну бідність непідйомними тарифами і цінами. При цьому під час коронавірусу люди були кинуті напризволяще", - пише Корнєйчук.

Саме тому, додає політолог, постійно зростаючий рейтинг лідера опозиції і двічі прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, друге місце «Батьківщини» за кількістю обраних депутатів на осінніх місцевих виборах, підтверджує: українці, як і європейці, більше не хочуть «нових облич». Люди вимагають, щоб країною керували професіонали, які припинять цей дворічний хаос, розпродаж країни, цинічну корупційну вакханалію «великих будівництв» - і справді допоможуть українцям в непростий час. І все це за лічені місяці може реалізувати в якості прем'єра Тимошенко, у якої є готові рішення і для зниження тарифів, і підвищення зарплат-пенсій, і підтримки людей під час ковіду, і стабілізації цін на продукти харчування та багато іншого.

"Ключове питання як і раніше полягає в наступному. Чи збирається «зелена» влада ще три роки добивати остаточно Україну своїм непрофесіоналізмом, спричинивши непрогнозовані наслідки аж до соціальних і земельних бунтів? Або готова, наступивши на горло своїм комплексам і жадібності, почути побажання українців і залучити до управління країною професіоналів рівня Тимошенко, поки ще можна щось виправити", - задає питання експерт.

Адже ми ж розуміємо, що світові тенденції чітко показують: «Голобородьку» і «слугам не народу» владу більше ніколи не отримати. Так що - вони хочуть залишити після себе в Україні випалену землю? Так не вийде. Тимошенко і мільйони українців, що стоять за нею не дозволять.