Партія "Батьківщина" демонструє найкращі результати серед опозиційних сил для входження до наступного  парламенту. 

 

Про це доктор політичних наук, політолог Ігор Петренко заявив у ефірі Апостроф TV.

"Юлія Володимирівна продукує підхід, відмінний від інших опозиційних сил. Тобто якщо там критика, жорстка, часто огульна, часто на емоційних рівнях... У Тимошенко стратегія конкретних справ. Є проблеми з лікарнею, не може стати вона опорною - поїхала, пішла та домовилась. Є питання захоплення агроцентру - вирішила і це питання. Є питання по ринку землі? Будь ласка, вона ініціювала референдум. Зараз ЦВК відмовила, будуть судитися", - зауважив Петренко.

На думку політолога, Тимошенко відпрацьовує конкретні механізми, за якими можна показати вже реальні результати.

"З 1 липня у нас запуститься ринок землі, і, звичайно, будуть виникати проблеми, і Тимошенко буде нагадувати, що про все це вона казала та пропонувала рішення", - сказав експерт.

Питання тарифів, додав Петренко, восени також будуть підняті, а у "Батьківщини" є законопроєкт 4680, який Тимошенко ініціювала, з приводу продажу українського газу українцям з відповідною справедливою націнкою.

"Ці питання вже відображаються на рейтингах, вони зростають... є позитивна динаміка, тому що в інших опозиційних сил вона відмінна, а у неї вона плюсова", - зауважив Петренко.