У вражаючому репортажі північнокорейське державне телебачення визнало втрату ваги диктатором Кім Чен Ином. 

Розмова з корейцем, який заявив, що стурбований, знята в режимі суворої цензуриі.

"У всього народа розбилося серце, коли ми почилили нашого шанованого генерального секретаря таким виснаженим", - сказав чоловік у відповідь на фото Кіма. "У всіх очі повні сліз".

 

Коли північнокорейське телебачення демонструвало зображення Кіма на початку червня після місяця відсутності, сторонні помітили, що зазвичай вгодований лідер схуд. У Південній Кореї припускали, що зі своєї 140-кілограмової ваги він міг схуднути на 10, а то і до 20 фунтів.

Вражає те, що північнокорейське телебачення зараз також обговорює схуднення лідера адже спекуляції щодо стану здоров'я Кіма популярні серед опонентів, але в самій країні не допускаються.

 Хворий? Дієта? Голодування?

Однак державний телекал нічого не сказав про причину схуднення Кіма . Тож незрозуміло, чи має він виснажливу хворобу чи просто вирішив, що хоче схуднути.


Корейські експерти стверджують, що державне телебачення довелося згадати про зміну, оскільки зовнішність Кіма змінилася досить сильно. Рупор партії, можливо, захоче встановити зв'язок з голодом в країні, як доказ того, що навіть лідер повинен затягнути пояс.

 

 

"Дивно, що вони показують його в такому одязі, який підкреслює втрату ваги", - сказала експерт з Кореї Дженні Таун агентству Reuters. На знімках, показаних державним телебаченням, Кім виділявся своїм вільним приталеним білим одягом між уніформою генералів та костюмами  апаратчиків.

 

Північна Корея роками страждає від суворих санкцій ООН та безгосподарного управління. 

Цього року за надзвичайно реалістичною оцінкою Кім визнав, що його економічна політика зазнала невдачі. Це фото призначене для підвищення його іміджу у власній країні.

 

Також минулого року Північна Корея сильно постраждала від наслідків пандемії Covid-19, хоча країна наполягає на тому, що жодного випадку захворювання не виявлено.