Законопроєкт про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності - це фактично приватизація підприємств ОПК під час війни.

 

На цьому наголосила напередодні голосування за документ Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«У воюючій країні оборонно-промислові підприємства - це основа основ. Це надія та здатність до перемоги України в цій війні. Оборонно-промисловий комплекс - це єдине, що сьогодні забезпечує Україну зброєю, здатністю тримати свої кордони та взагалі бути суб'єктом в глобальному просторі», - зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, більша частина оборонних підприємств працюють дійсно ефективно та гарантують існування держави, тому лідер «Батьківщини» закликала не підтримувати цей законопроєкт.

«Ним пропонується, щоб наші оборонно-промислові підприємства під час війни були просто передані в статутні капітали якихось невідомих корпорацій. Скажіть, що ви робите? Яка може бути приватизація оборонно-промислових комплексів під час війни? Я прошу всіх патріотів України не голосувати за цей закон. Голосуйте проти знищення оборонної галузі України! Слава Україні!» - закликала Юлія Тимошенко.

«За» вказаний законопроєкт  проголосували 256 народних депутатів, фракція «Батьківщина» - не дала жодного голосу.