Системним опозиційним гравцем залишається Тимошенко. Вона найбільш активна з опозиційних політичних сил, підсумовує політичний сезон доктор політичних наук Ігор Петренко. 

 

Тимошенко та її партія має приріст у підтримці та пропонує чутливий для українців порядок денний. На осінь вона буде активізовувати свою роботу у напрямі референдуму щодо ринку землі, зокрема знову спробує зареєструвати ініціативну групу щодо організації референдуму, яку ЦВК раніше не зареєструвала з огляду на вже зареєстровану ініціативну групу щодо цього питання, яка дуже сумнівно, що зможе зібрати за 60 днів 3 мільйони підписів, тож в Тимошенко ще буде шанс.

Також вона буде підіймати й питання тарифів, зокрема апелюючи до Ради щодо необхідності ухвалення ініційованого нею законопроекту № 4680, який передбачає спрямування природного газу накопиченого у неопалювальний період та вітчизняного видобутку на потреби населення.

Партія Тимошенко має розгалужену партійну структуру по всій Україні, якої немає в інших політичних сил, тож якщо говорити про акції протесту, то потенціал у неї значно більший, ніж в ОПЗЖ та ЄС.