Практично всі нові партійні проекти в Україні створюються під вибори та використовуються олігархами для обману українців. І саме олігархи розкручували міфи про запит на «нові обличчя», щоб протягувати своїх молодих «кнопкодавів» у Раду.

 

Таку думку висловив на своїй сторінці у facebook політолог Дмитрій Корнєйчук

Політолог впевнений. що це вкотра довела скандальна "смерть" партії "Голос". 

"По суті, «Голос» нічим не відрізняється від такої ж партії- «одноденки» «Слуга народу». Ну, хіба тим, що, завдяки Зеленському, «слугам» вдалося обдурити набагато більше українців. І навіть сформувати монокоаліцію. Але принцип формування «списків» людьми від олігархів і обслуговування інтересів олігархів - аналогічний", - пише Корнєйчук.

На думку експерта,  всі «нові обличчя» просто виявилися обслугою «старих олігархів». До чого це призвело? Ми всі відчули на собі - розпродаж землі, легалізація грального бізнесу, захмарні тарифи і тотальна бідність всіх українців.

"Аналогічним «проектом під вибори» є і «Євросолідарність», де за незаплямованими новими обличчями сховався екс-президент з його гігантським антирейтингом. Тільки обслуговує «ЄС» інтереси одного олігарха - Порошенка. Який, незважаючи на імітацію опозиційної діяльності, є вірним партнером Зеленського і «придворною опозицією» Банковій", - переконаний Корнєйчук.

Він впевнений: «Голос» і «ЄС» після президентських виборів були швидко створені в першу чергу тільки для одного: максимально відтягнути голоси у єдиної системної опозиційної політсили, яка вже існує двадцять років, - «Батьківщини». Адже саме лідера опозиції і двічі прем'єр-міністра Юлію Тимошенко панічно бояться всі - Зеленський, Порошенко, олігархи.

"Чому бояться? Оскільки вона єдиний політик, який бореться за інтереси людей, проти підвищення тарифів, проти продажу землі і стратегічних підприємств. У чому українці в черговий раз переконалися в новому парламенті, в той час як фейкові «опозиціонери» «Голос» і «ЄС» разом із Зеленським дерибанили країну", - нагадує експерт.

До речі, додає політолог, як показує соціологія, українці вже розібралися, що насправді відбувається. Пелена передвиборного обману у вигляді «хороших нових облич» спала. Саме тому партія «Голос» - це взагалі політичний «труп». Рейтинги «Слуги народу» і їх партнерів з «Євросолідарності» постійно знижуються. А Тимошенко вже друга в Україні, як за рейтингом довіри, так і за електоральним рейтингом. І цей тренд тільки постійно зростає.

Корнєйчук звертає увагу, що тим часом ситуація в країні через жадібність «зелених» і олігархів знаходиться вже на межі колапсу. Непідйомні тарифи і ціни на продукти харчування, тотальна бідність, дикий розпродаж землі, черговий виток пандемії коронавірусу, - все це призведе до осінніх соціальних протестів. Чому? Влада свідомо не хоче чути людей, не хоче чути опозицію. І продовжує цинічно грабувати українців.

Експерт не сумнівається, що влада готується до протестів. Тут і посилення контролю за силовим блоком. І підключення до імітації (а одночасно - дискредитації) протестів своїх «ручних» фейковий «опозиціонерів» у вигляді «Євросолідарності». Підготовлено і парочку термінових локдаунов нібито через «ковід», але головне завдання - залякати людей, щоб не протестували.

"Однак українці розуміють: Тимошенко - це єдиний опозиційний топ-політик, яка користується підтримкою по всій країні, яка здатна очолити мирні соціальні протести по регіонах, стати «рупором» людей, яких загнали в кабалу", - зауважує Корнєйчук.

Хоча все ж дуже хочеться, щоб влада зупинилася у своїй вакханалії. У своєму цілеспрямованому тарифному геноциді народу. І до того, як люди вийдуть на вулиці, Зеленський все ж добровільно погодився б на «перезавантаження» Кабміну, сформувавши його з професіоналів, давши можливість прем'єру Тимошенко за лічені дні змінити нинішню антисоціальну і антинародну політику. Втім, надій на такий варіант залишається все менше .