Збільшення тарифів на газ, опалення і гаряче водопостачання - є ключовим питанням для українського суспільства, і лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повсякчас піднімає його актуальність. В новому політичному сезоні «тарифну ініціативу» будуть намагатись перехопити інші політичні гравці.

 

Про це під час прес-конференції сказав політолог Олег Саакян, передає INTV.

 

«Влада в обличчі Дмитра Разумкова намагається перехопити порядок денний: з одного влада боку змушена визнати кризові моменти, а з іншого боку - намагається пропонувати свої ініціативи, зокрема, питання тарифів», - сказав він.

 

За словами політолога, влада таким чином погодилась із головою партії ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко, що тарифне питання - ключове.

 

«Влада почула, що тарифи для людей дійсно болять. Ми також бачили ініціативу від Зеленського, де намагались по тарифам відігравати, але в ручному режимі ринок регулювати неможливо», - впевнений він.

 

Олег Саакян наголосив, що найближчим часом варто очікувати «битву за тарифи» серед інших політичних гравців українського політикуму.

 

«Або будуть ламатись списи, і тоді ми побачимо лінію протистояння Офіс Президента - Тимошенко, (...) або ми побачимо конструктивну співпрацю.

Все буде залежати від того, які конструкції будуть вибудовуватись у парламенті», - завершив він