У середу, 22 вересня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря наголосив, що новостворена Кримська платформа повинна оперативно реагувати на міжнародні події, які стосуються України.

 

Про це він заявив з парламентської трибуни, виступаючи перед голосуванням за проєкт Постанови «Про Заяву Верховної Ради України щодо нелегітимності виборів депутатів Державної Думи Російської Федерації 2021 року», яку пізніше було ухвалено 322 народними депутатами.

«Батьківщина» підтримує постанову про невизнання виборів до Державної Думи Російської Федерації, які незаконно проводилися на території окупованого Криму та на окремих територіях Донецької та Луганської областей», - сказав Григорій Немиря.

Він також звернув увагу, що вперше було унеможливлено спостереження за виборами з боку ОБСЄ. І це є особливістю цих виборів.

Окрім того, Григорій Немиря наголосив на необхідності оперативного реагування на відповідні події з боку Кримської платформи.

«Ми всі вітали створення Кримської платформи. Але, мабуть, треба зробити все, щоб така структура могла оперативно реагувати на такі ситуації, про яку ми сьогодні говоримо. Вже двічі не було ніякої реакції Кримської платформи на важливі події - арешт активіста кримськотатарського народу та його колег і вибори до Державної Думи РФ. На жаль, Кримська платформа мовчить. Питання до МЗС: чому?» - підсумував Григорій Немиря.