Невизнаний президент Білорусі Аляксандр Лукашенко провів нараду з підконтрольними йому силовиками та заявив, що його "турбує Україна", та назвав несприятливою для Білорусі ситуацію в ряді інших сусідніх країн, повідомляє БЕЛТА.

 

"Ситуація в суміжних державах для нас несприятлива. Більш того, керівництво цих країн взяло курс на конфронтацію з Білоруссю", - сказав він.

Лукашенко  звинуватив Варшаву, що країна розгортає "цілі корпуси" біля кордонів Білорусі. Хоча насправді з 2 вересня у польській прикордонній зоні з Білоруссю чинний надзвичайний стан в частинах Підляського і Люблінського воєводств.

"Так в Польщі, де ні розверни, ясно, що це ж не проти Німеччини розгортаються ці війська. До того ж іноземних держав, перш за все США. Ми бачимо, як лізе Литва в кожну щілину, щоб показати свою відданість НАТО і США. Але найсумніше - це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони творять. Мало того, що туди побігли наші утікачі, - там створюються навчально-тренувальні табори в усе більшій кількості, де навчають цілеспрямовано роботі по Білорусі, як кажуть спецслужби", - розповів Лукашенко.

Також правитель Білорусі заявив, що "Литва в кожну щілину, щоб показати свою відданість НАТО і США"

"Але найсумніше - це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони творять. Мало того, що туди побігли наші втікачі, - там створюються навчально-тренувальні табори в усе більшій кількості, де навчають цілеспрямовано (і не тільки втікачів) роботі по Білорусі, як кажуть спецслужби ", - заявив Лукашенко.