Абдул Хамід аль-Матар вважався провідним членом терористичної організації. Тепер його вбили за допомогою дрона, повідомляє армія США.-Повідомляється, що американські військові вбили Абдула Хаміда аль-Матара, високопоставленого члена ісламістської організації Аль-Каїда, в результаті атаки безпілотника в Сирії в п'ятницю (за місцевим часом).

 

Немає жодних доказів цивільних жертв авіаудару, заявив у п'ятницю ввечері американський військовий командний центр Centcom, відповідальний за регіон. Для авіаудару використовувався безпілотник MQ-9.

«Усунення цього провідного члена «Аль-Каїди» вплине на здатність терористичної організації планувати та здійснювати подальші атаки, які загрожують громадянам США, нашим партнерам і невинним цивільним особам», - заявив речник армії США майор Джон Рігсбі в письмовій заяві.

 

Атака сталася через два дні після нападу на форпост США на півдні Сирії. Rigsbee не повідомив, чи була атака американських безпілотників у помсту. "Аль-Каїда" все ще є загрозою для США та їх союзників, заявили військові. Угруповання використовувало Сирію як безпечний притулок для організації та планування нападів.