Віктор Янукович підписав Указ про питання організації взаємодії з Кабінетом Міністрів України під час підготовки проектів актів, доручень Президента України. Про це ІМК повідомили у прес-службі глави держави.

Внесені Кабінетом Міністрів України проекти актів, доручень Президента України, які у процесі опрацювання в Адміністрації Президента України зазнали змін концептуального характеру, у разі необхідності можуть бути надіслані Кабінету Міністрів України для погодження в установленому порядку. Внесені іншими органами, організаціями проекти актів, доручень Президента України з питань, що пов'язані з компетенцією Кабінету Міністрів України, також можуть бути за рішенням Глави Адміністрації Президента України надіслані Кабінету Міністрів України для погодження.

Кабінет Міністрів України висловлює позицію щодо надісланого з Адміністрації Президента України проекту акта, доручення Президента України не пізніше семи робочих днів. У разі якщо Кабінетом Міністрів України протягом семи робочих днів позиції щодо проекту акта, доручення Президента України не висловлено, такий проект вважається погодженим Кабінетом Міністрів України без зауважень.

Глава Адміністрації Президента України під час подання на підпис Президентові України проекту акта, доручення Президента України доповідає Президентові України про позицію Кабінету Міністрів України щодо такого пр