Рух «Європейське покоління» звернувся до повноважних послів Польщі,Нідерландів, Данії та Литви.

Близько 20 представників цієї організації провели біля будівлі диппредставництва акцію на підтримку євроінтеграційних прагнень України.

Вони тримали держпрапори України, а також плакати із написами "Ми хочемо в Європу", "Асоціація з ЄС - майбутнє України".

У своєму зверненнівони просять донести до політиків, дипломатів та депутатів з Євпропейськогопарламенту прагнення українського народу, а особливо молоді до цивілізованоговибору українців.

"Ми так само як і європейцікритично ставимося до своєї влади, навіть більш критично, адже нам доводитьсяпостійно боротися з нею аби відстояти громадянські права та свободи. Минародилися уже у посттоталітарні часи і завжди на відміну від політиківвідчували себе європейцями. Якщо угода про асоціацію не буде підписана,цим буде покарано не владу а саме нас»,- говориться у зверненні.

"На жаль, наша влада не поспішає виконувати належним чином усі висунені Україні умови для підписання угоди - часом йде на поступки, а часом поводиться цинічно та нахабно. Ми розуміємо обурення Європи такою поведінкою, однак просимо все ж підписати угоду про асоціацію між Україною та ЄС навіть із такою владою", - сказано у зверненні.

Члени організації, зі свого боку, зобов'язуються чинити тиск на владу всередині країни та вимагати від неї дотримання європейських стандартів.
Таке саме звернення учасники акції мають намір передати в посольства Польщі, Литви, Данії та Нідерландів, глави МЗС яких 30 квітня відвідають Україну.