Спортсмени, які на київському мітингу в суботи били націоналістів і журналістів, на парламентських виборах 2012 року допомагали вирвати перемогу кандидату у депутати у 90-му окрузі (місто Біла Церква) Віталію Чудновському.

Зокрема, користувач Facebook Олесь Лук`яненко впізнав у регіоналівських "антифашистах" як мінімум одного нападника - Арсена Капанського.

"Три дні я мучив свою пам`ять, де це я бачив цю лису і бровасту морду. І нарешті пригадав - він був одним з бритоголових журналістів, яких підіслав Чудновський в адмінсуд", - написав Лук`яненко.


"Вони тоді допомогли чоловіку сестри Льовочкіна зайти в Раду від Білої Церкви, тому я дуже сумніваюсь, що Партія забуде своїх "героїв", - додав він.

Нагадаємо, за даними протоколів із мокрими печатками, у 90-му окрузі перемогу здобув єдиний кандидат від опозиції, свободівець Олександр Марченко. Проте перемогу у нього відібрав чоловік сестри голови Адміністрації президента Юлії Льовочкіної Віталій Чудновський. Він нагнав "спортивних журналістів" до Київського окружного адмінсуду. Ті не пропускали на засідання справжніх представників ЗМІ.


Як писали в соцмережах, ці люди є переважно рекетирами з Київщини або ж спортсменами-майстрами різноманітних єдиноборств.