Спостерігача від громадянської мережі "Опора" та спостерігачів від кандидатів на посаду міського голови Василькова не допускали на ранкове засідання ДВК №321285. Про це повідомляє у неділю зранку прес-служба "Опори".

Прес-служба зазначає, що закон про місцеві вибори не передбачає проведення закритого ранкового засідання. Спостерігачі так і не отримали пояснення такого вчинку від голови ДВК Тетяни Ремезенко та не можуть бути впевненні у тому, чи ранкове засідання взагалі відбувалось.

"Опора" заявляє, що члени ДВК в даному випадку порушують закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" стаття 27 частина 9.

Окрім того, за інформацією "Опори", кількість бюлетенів на виборах міського голови Василькова менша, ніж виборців. Кількість виборців - 33 265, бюлетенів - 33 220.

"Опора" також повідомляє, що мешканці 13-ти будинків з вулиці Коцюбинського (дільниця №321281) з невідомих причин не отримували запрошення на голосування. Після додаткових уточнень з боку виборців, їх приналежність до цієї виборчої дільниці була все ж таки підтверджена.

А на ДВК №321277 двоє чоловіків намагалися отримати бюлетені, незважаючи на те, що у них в паспортах не було вказано відповідного місця реєстрації. За словами секретаря ДВК, чоловіки показували йому проїзний квиток, називаючи його пропуском на голосування. Цим особам було відмовлено в отриманні виборчих бюлетенів.

Як відомо, сьогодні у Василькові Київської області та Берегові на Закарпатті сьогодні обирають міських голів. На виборах у Василькові висунуто понад 20 кандидатів.