Народні депутати України та спостерігачі від партії УДАР фіксують різноманітні правопорушення на позачергових виборах міського голови Василькова, найпоширенішими з яких є голосування громадян без місцевої прописки. Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

"Відкриття виборчих дільниць відбулося більш-менш спокійно, хоча на деяких з них виникали ситуації, коли не хотіли реєструвати офіційних спостерігачів від громадських організацій та кандидатів на виборах. Однак вже протягом перших годин голосування представники УДАРу виявили автомобілі, які возили мешканців Вишневого по різним виборчим дільницям. Ці люди намагаються проголосувати за інших осіб або ж винести із дільниці виборчий бюлетень. Членів ДВК та осіб, що беруть участь в організації технології "карусель", вирізняють специфічний колір одягу та кольорові помітки у паспортах", - повідомили у партії УДАР."Буквально щойно на виборчій дільниці №321280 громадянин із київською пропискою, перебуваючи у нетверезому стані, намагався проголосувати за іншу особу. Спостерігачі від опозиційного кандидата Сергія Сабова оперативно зреагували та викликали міліцію, в результаті чого чоловіка було затримано", - додали в УДАРі.

Про "туристів" з київською пропискою повідомляє і голова Комітету виборців України Олександр Черненко. Окрім дільниці №321280, такі порушення були зафіксовані на дільницях №321282 і №321286.

За наявною у депутатів від УДАРу інформацією, у списках виборців міста Василькова наявно близько 2 тисяч "мертвих" душ, бюлетені яких можуть бути використані для фальсифікації результатів голосування. Усі виявленні порушення виборчого законодавства фіксуються партійними активістами і складаються відповідні акти.