У всесвітній Інтернет-Енциклопедії "Вікіпедія" з'явилась сторінку про програму PRISM, дані про яку були розссекречені співробітником Агенства Національної Безпеки США Едвардом Сноуденом.

Сторінка описує принципи роботи системи, та вказує Інтернет-ресурси, які співпрацюють з PRISM, надаючи їй дані про зміст повідомлень користувачів.

Найбільш повною є англомовна версія, де крім загальних описів, розміщені реакції провідних порталів та соцмереж на звинувачення у співпраці з PRISM, а також міститься екскурс в історію подібних програм.

Є у Вікіпедії і україномовна версія цього розділу, щоправда, значно стисліша. 

У ній, зокрема, йдеться:

"Основні дані про програму PRISM базуються на інформації, яку представив американским та британським газетам колишній співробітник АНБ Едвард Сноуден у червні 2013 року.

Згідно з цими даними, PRISM є програмою глибокого спостереження за системами прямого зв'язку та збереженної інформації.

Ця програма надає можливість спостереження за будь-якими клієнтами зв'язку за межами Сполучених Штатів, а також і громадянами США, які перебувають у контактах із закордонними клієнтами.

Агентство національної безпеки має можливість отримувати з цією програмою такі дані як: електронна пошта, відео і голосовий чат, відео, фотографії, VoIP, передачі файлів, повідомлення про логіни та деталі із сайтів соціальних мереж.

За даними газети Вашингтон Пост, програма PRISM є головним джерелом збору первинної інформації, яка використовується АНБ у своїх аналітичних звітах та спеціальних брифінгах для Президента США.

За словами директора АНБ Джеймса Клеппера, програма PRISM не використовується для навмисного спостереження за клієнтами на території США.

Дані про ненавмисно зібрану інформацію щодо громадян США зводяться до мінімуму, їх зберігання і розповсюдження знаходиться у віданні судів, законодавчих актів Конгресу США, які дозволяють збір такої інформації.

Голова АНБ також заперечив деталі програми PRISM передані Сноуденом газетам, як недостовірні. Також стала відома інформація, що особисті дані користувачів, отримані внаслідок роботи PRISM отримують розвідувальні агенства союзників США, зокрема Нідерландів.

IT-компанії цієї країни також добровільно співпрацюють з розвідками, як і американські."