За скупими рядками стенограми передостаннього у цій парламентський сесії  пленарного засідання лише уважне око помітить нічим не примітні рядки:

"Надійшли запити народних депутатів України:
…..Групи народних депутатів (Палатного, Путілова та інших. Всього 5 народних депутатів) до Генерального прокурора України щодо дій, що наносять шкоди суверенітету та економічній безпеці України…."

Ось такий нібито непримітний депутатський запит, один з декількох десятків, якщо не сотень, що по п‘ятницях скучними голосами зачитуються з президії Верховної Ради. І бути цьому запиту таким саме непримітним за результатами та наслідками, якби не уважні люди в апараті ВРУ, які цей документ прочитали, усвідомили його вагу і передали до нашої редакції.
Отже й депутатів зацікавила бурхлива і надприбуткова комерційна діяльність кіндер-сюрпризу Сергія Курченка та участь в цій діяльності Міністра доходів та зборів Олександра Клименка.

Товариство, запасаємось поп-корном і очікуємо на незабутній спектакль, фіналом якого можуть стати кадрові зміни в уряді, крах фінансових пірамід і проблеми з фінансуванням виборчої кампанії Межигірського затвірника.


Олександр DADDY Попов
INTV