О 23.30 почався штурм наметового містечка і активістів, які залишились біля нього. За різними оцінками, разом з журналістами їх кількість складала кілька сотень осіб.


За повідомленнями громадських активістів та журналістів з місця подій, "Беркутівці" оточили гурт  протестуючих і почали тіснити їх у бік дороги. Паралельно громили намети та витягували з натовпу по одному людей. Останніх доправляли до автозаків.


"Зачистку" проводять дуже жорстоко, - повідовляють журналісти з місця подій. Є постраждалі, - їх просто затоптували спецпризначенці після того, як вони опинялись на підлозі.


"Сильно пошарпали дівчат, які охороняли намети", - повідомляє активістка Тамара Шевчук.

Як повідомлялось, пізно увечері представники "Благоустрою" намагались вручити протестуючим припис на демонтаж наметів. Але оскільки спортивні намети нічим не кріпляться, люди відмовились їх прибирати чи віддавати, мотивуючи це тим, що це просто особисте майно, яке знаходиться разом з протестуючими на площі.


На нічний протест залишились учасники ходи, а також кияни та небайдужі, які прибули на прохання протестуючих, що очікували штурму. Там же знаходяться матері, чиї діти постраждали від жорстокості міліції, а також київська вчителька Ніна Москаленко, яку рейдери за підтримки силових структур виселяють з власного будинку на елітних печерських землях.


З місця подій тим часом повідомляють про прибуття "швидкої допомоги".
UPDATE


Інна Неродик, 5 канал, пише у Твіттері: "На майдані побили всіх і активістів,і журналістів.Побитими завтра будуть,мабуть,тільки беркутівці

Беркут б'ється з активістами,луплять по чорному.намети по одному тягнуть в автобуси ‪#‎беркут‬ івців кілька сотень".

Тетяна Даниленко, 5 канал у Facebook: "Це взагалі що за скотство?!Розганяючи жменьку немічних і жінок Врадіївської ходи на Майдані, орли Захарченка проти трьох співробітників 5-го каналу застосували силу. Andriy Kovalov побили,Oleksandr Arhat з оператором повалили на асфальт..."

Фото: ЛігаБізнесІнформ, Вконтакте, Facebook, Наталія Тарасовська