Екс-депутат Юрій Кармазін, руками якого суд позбавляє мандата депутатів, висловив невдоволення роботою членів Центрвиборчкому.

Про це пише газета "Вести".

"Я хочу відновити справедливість. Я хочу, щоб був звільнений весь склад ЦВК. Бо він не встановив результатів на 5 округах, хоча для цього були всі підстави. Треба їх виганяти за це", - сказав Кармазін.

Він також повідомив, що зараз він працює з виборчою документацією по Одеській, Черкаській, Київській, Донецькій і Дніпропетровській областях.

"Зараз люди мені привозять інформацію по Кіровоградській, Волинській областях, по Криму. Але інформація ще сира. Тому не можу сказати, що результат буде вже завтра. Адже я і так зранку до ночі працюю, але у мене немає штабу співробітників, щоб це робити дуже швидко", - сказав він.

12 вересня екс-нардеп, лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін заявив, що Центральна виборча комісія перетворилася на контору з видачі посвідчень і значків нардепам і не виконує своїх функцій. За словами Кармазіна, розпустити ЦВК може президент за поданням Верховної Ради.