Режим продемонстрував свій колапс, - економіст

16 січня 2014, 14:51 • Політика


Економіст Олександр Кірш назвав свавіллям влади швидко і без обговорення прийнятий бюджет на 2014-тий рік.


Про це експерт розповів у коментарі Gazeta.ua


"Тут повна демонстрація імпотенції влади. Це профанація і демонстрація всьому світу і Україні колапс влади. І те що голосують руками, і те що приймають бюджет без обговорення. Потрібно ще бачити сам текст самого закону. Руками напевно голосували ще в давнину. А от щоб приймали бюджет без обговорення — це, звичайно, свавілля. Ясна річ, що всі обговорення в Раді нічого не вирішують. Тому що всі рішення приймає президент. Але раніше хоча б створювали видимість", - розповів Кірш.


Економіст зауважив, що прийнятий таким чином бюджет не зовсім легітимний.


"Яка є загроза від того, як приймається закон більш точно потрібно говорити побачивши сам текст. Не знаю, що туди в текст потрапило з того, що було у проекті. Його міняли досить часто", - додав він.


На питання журналіста, чи можна оскаржити ухвалені закони експерт відповів: "Навряд чи в наших умовах це реально. Всьому світу посміховисько, але в наших умовах оскаржити марно і немає сенсу".


Нагадаємо, парламент ухвалив бюджет на 2014 рік. Це відбулось за п'ять хвилини і без обговорення. За проголосували 249 нардепів. Окрім того, народні депутати від більшості голосували за законопроекти підняттям рук. Віце-спікер Ігор Калетнік називав назви законопроектів. Голова лічильної комісії Володимир Олійник не рахуючи говорив, що рішення прийнято.

більше публікацій

Подібні новинизагрузка...
Погода, Новости, загрузка...


«Антонов» представляє літаки на стамбульській виставці Teknofest-2019 (ФОТО)

19 вересня, 17:15 • 4 Переглядів

Середній транспортний літак Ан-178 представлено на демонстраційному майданчику на виставці авіаційної та аерокосмічної техніки Teknofest-2019 у Стамбулі, де очікують цього року 1 млн відвідувачів.

Парламент реформував ГПУ в Офіс генпрокурора - законність запанує у країні (ВІДЕО)

19 вересня, 13:19 • 5 Переглядів

Верховна Рада ухвалила в другому читанні президентський законопроект №1032 про ліквідацію Генеральної прокуратури і зміни її на Офіс генерального прокурора. За реформу органів прокуратури проголосували 259 народних депутатів.

«Батьківщина» підтримала запобігання впливу держави-агресора на медіа-простір (ВІДЕО)

19 вересня, 11:59 • 4 Переглядів

«Батьківщина» підтримала у першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям (№2035).

"Балканський потік" готується постачати газ в обхід України

19 вересня, 10:40 • 4 Переглядів

У Болгарії мають збудувати газопровід "Балканський потік", що постачатиме газ з Туреччини до кордону Болгарії з Сербією. Таким чином Росія планує прокачувати газ з "Турецького потоку" до Європи в обхід України

INTV в Facebook

INTV в twitter

INTV в youtube


Яндекс.Метрика