Хто станенаступною мішенню таємничого снайпера, який ймовірно з даху Українського Домувбив євромайданцівця?
 Всоціальних мережах з‘явилась інформація щодо можливої мети пострілів з снайперськоїгвинтівки Драгунова. 

Олексій Гриценко 
"Надійшла інформація, що снайпер, який вбив одного зпротестуючих також вбив кількох міліціонерів. Це не українець, а задіяна зРосії людина для розпалення конфлікту. Кажуть, що загиблі з Обухова. Прошужурналістів і не тільки перевірити інформацію!! Якщо це так, то це може абошвидко зупинити усе, або навпаки… "

І навіть неу Мережі, а наживо, такі припущення отримують все нові і нові підтвердження.Зокрема учетвер вранці до Будинку профспілок звернувся непримітний чоловік, якийвиявився високопоставленим та поінформованим співробітником однієї з чисельнихспец-служб, які за часів правління Янукович розплодилися в Україні «как грибы после дождя», або як інколи кажуть «как гробы после вождя». Спецслужбістприніс інформацію, що найближчим часом, наступною мішенню снайпера стане абоспівробітник «Беркуту», або військовослужбовець ВВ. Це дастьвладі формальну підставу для введення в столиці надзвичайного стану таширокомасштабних репресій, у порівнянні з якими сьогоднішні побиття та зникненнялюдей здаватимуться легкими забиттями м'яких тканей без гематом та синців. 

Водночас, співробітники тернопільського «Беркуту» передають, що стріляє в людей не «Беркут»,  а люди,  які є найманцями і їздять врізні гарячі точки на заробітки

Про схожий до деталей розвиток подій заявив сьогодні на пресконференції народний депутат А.Дирів (фракція ВО «Батьківщина»):
"У Києві застрелять строковика, щоб скомпрометувати опозиціюСьогодні у центрі протистояння на вулиці Грушевського готується вбивство солдата-строковика з тим, щоб потім звинуватити опозицію у подіях, що відбуваються у Києві ... Хочуть вбити одного із строковиків внутрішніх військ, щоб звинуватити опозицію, що ми розпочали війну. Ми перебуваємо реально у стані війни, і до нас щопівгодини доходять звіти про якісь події", - сказав він. 

Політик також повідомив, що «кримінальне крило Партії Регіонів фінансує «Буркут» і керівників структури із «общака». У нас є інформація, що працівники спецпідрозділу «Беркут» отримують по 1 тисячі доларів, а 3-5 тисячі доларів отримують командуючи структури». 

Анатолій Дирів додав, що працівників МВС жорстко інструктують і залякують, щоб вони, «не дай бог, не перейшли на бік протестувальників». Він сказав, що чимало поранених протестувальників просто відмовляються від госпіталізації, оскільки постійно надходить інформація, що тяжко поранених людей везуть до лікарні, але їх зустрічають не лікарі, а правоохоронці, а просто везуть до райвідділків.