У Київській області масово проведено мітинги-пікетування райдержадміністраційза участі представників "Батьківщини", "Свободи" та "Удару" у зв’язку з загостренням політичної ситуації вкраїні та з метою підтримки переговорного процесу та наступних вимог «ЄВРОМАЙДАНА»до Президента України:


·Поверненняполітреформи, урізання повноважень президента і проведення президентськихвиборів у 2015 році;

·Відставка КабмінуАзарова і формування перехідного уряду. Зміна Генпрокурора та спікера ВР;

·ПокаранняЗахарченка не лише відставкою;

·Скасування усіхскандальних законів та повна амністія усіх учасників революційного протистояння.


 

 

Зокрема, мітинги пройшли в Березані, Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Бородянці, Василькові, Обухові та Переяслав-Хмельницькому.


В Обухові на мітинг прийшло блилько 500 осіб, а сам мітинг протривав більше трьох годин.

 


В Борисполі акція пройшла білябудівлі райдержадміністрації та міської ради міста на центральній площі. В акції взяло участь більш ніж500 людей.

 

 

Під час мітингу громада підтрималазвернення опозиційних сил та вимоги до голови райдержадміністрації, яке зачитали місцеві лідери опозиційних партій.

 


 

 

Мітинги протесту у м.КагарикКиївської області проводилися 23 січня та 27 січня 2014 року, щодня в м.Кагарлик виставляється намет ВО Майдан по вул. Незалежності, біля Кагарлицькоїцентральної районної аптеки (навпроти Кагарлицької РДА) та проводяться мітинги.Мітинг проводився за ініціативи 2ВО «Батьківщина», за участі інших опозиційнихсил та мешканців.

 


Мітинг протесту у м.Березань проводився 27 січня 2014 року по вул. Фрунзе,7а біля міськради за участі троьх опозиційних сил «ВО «Батьківщина», ВО«Свобода» та ПП «Удар». Кількість учасників мітингу орієнтовно склала 130 осіб.

 


Також 24 січня 2014 року відбулася позачерговасесія Вишгородської міської ради, Вишгородська РОПП ВО"Батьківщина" за участіпредставників Свободи та ПП «Удар» організували мітинг під Вишгородськоїдержавною адміністрацією. Було присутні близько 200 осіб. Також громадою та депутатами було прийнятерішення щодо звернення до Верховної ради України та до президента Українистосовно суспільно-політичної ситуації в Україні, яке також додаємо! Крім цього питаннящодо бюджету винесене не було так, як Вишгородська міська рада прийняла бюджетще до Нового року.


 


 

У місті Васильків за участі опозиційних сил та громадських організацій відбулося пікетування Райдержадмністрації.


 

Спочатку голова Васильківської міської партійної організації ВО«Батьківщина», оголосив хвилину мовчанняза загиблими на Майдані. Потім лунали гасла на підтримку ідей євромайдану. Вимогигромадської організації «МАЙДАН», доповів Харченко В.І. – член Васильківськоїміської партійної організації ВО «Батьківщина», голова союз «Чорнобиль».


 

У результаті було прийнято Звернення на черговій сесії Васильківськоїміської ради про звільнення політв’язнів які були заарештовані під час масовихзаворушень в м. Києві, про відміну Законів прийнятих 16 січня 2014 року, та продострокове звільнене лідере опозиції Юлії Володимирівни Тимошенко.


 

А ще сьогодні на центральній площі міста Переяслава-Хмельницькоговідбулося чергове віче, на яке зібралося близько 500 чоловік.


НароднеВіче розпочалося із вшанування пам'яті загиблих на барикадах хвилиною мовчаннята виконання державного гімну.


На вічебула прийнята резолюція: підтримати рішення сесії Переяслав - Хмельницькоїміської ради від 2014 року.

 

INTV