«План А» Путіна по захопленню України провалила Революціяна Майдані, вигнавши кишенькових маріонеток. Тепер діє кремлівський «План Б» - озброєний.


 

 

Потрібно вигнати окупантів з України. Ми оголошуємо простворення Загальнонаціонального руху опору Росії. У кожному регіоні спецмобілізаційні пункти для залучення охочих захищати свою батьківщину.

 

 


Штаб буде поповнюватися військовими, правоохоронцями,спецслужбами, які готові приймати участь у діях проти агресії...

 


На прес-конференції присутні досвідчені «силовики»: Г.Абрамчук,Беркут Київ, С.Бондарчук, О.Галака - нач ГУ розвідки, М.Мельник, О.Скіпальськийі інші...

 

 


Рух координуватиме свою роботу з Міноборони. На першомуетапі будуть створені три бригади територіальної оборони у Харківській,Запорізькій та Дніпропетровській області.

 


Батьківщина надає свої офіси для мобілізаціїдобровольців.

 


Фінанси йтимуть через створений Міжнародний Фонд...

 

 


О.Скіпальський: без широкої підтримки всього укрнародуперемогти агресора буде не просто.. На Сході залякують укрнарод. Підіймайтеся,допомагайте створювати народний опір.

 

 


О.Галака, нач ГУ розвідки при Генштабі: Йде окупація ізахват наших земель.

 

 


С. Бондарчук: це тільки наша справа, як захиститиУкраїну...

 

 


Г.Аврамчук: человек должен определится с кем он...лучше умеретьв бою стоя, чем жить на коленях у врага...

 

 


Ми намагаємося організувати ті категорії громадян, якістихійно утворилися по всій країні і готові протидіяти. Три області - це тількипочаток.

 

 


Ю.Тимошенко: моє прізвище у бюлетені буде, але якщо насході війна, то вести на цьому фоні агітацію з музикою не можна. Я займаюсяРухом опору.

 


Бригади згідно закону мають можливості для отримання зброї та приймати участь в операціях. Штаб відповідь навійну яку оголосила Росія. Сподівалисяна силові структури, але нині очевидно, що потрібна допомога народу.


 

Про перемовини у Женеві: Росія хоче захопити більшучастину території. Сподіваюся на позицію світу щодо початку війни. Або Росіюпримусять вивести війська, або світ введе третій рівень санкцій і допоможуть Українізахиститися.

 


Всі наші дії будуть скоординованими.

 


Бригади працюватимуть для захисту східних кордонів, зокрема,у Донецькій і Луганській областях.