Лідер партії «Батьківщина», кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко вирушила до Донецька, щоб довести, що ні шахтарі, ні металурги не підтримують фальшиві референдуми.

Про це вона заявила журналістам перед вильотом, повідомляє прес-служба партії.

«Ні у кого немає сумнівів, що референдум, який якби-то проведений в Луганській і в Донецькій області – це звичайна фальшивка. Фальшивка, яка підроблена Путіним, Кремлем і ще в останній день до цього долучився пан Фірташ, який на фоні референдуму оголосив про федералізацію нашої країни. Фірташ, який підтримує окремих кандидатів в президенти», - зазначила Юлія Тимошенко.
«Зараз я вилітаю до Донецька виключно для того, щоб ще раз донести до країни, що ні шахтарі, ні металурги, з якими я буду зустрічатися, не підтримували ніякого референдуму. Що вони за єдність, за цілісність нашої крїни і вони за мир, що саме головне», - повідомила лідер «Батьківщини».

«Я хочу зараз твердо сказати, що поки всі українці єдині – на Сході, на Заході, на Півдні і в центрі – ніякі референдуми нам не є загрозою. Ми зможемо відстояти свою країну і зможемо дати достойну відповідь Кремлю. Я вірю в наш народ і вірю, що ми впораємося з усіма викликами. Мир в нашій країні буде відновлений», - переконана Юлія Тимошенко.