Серед головних завдань Збройних сил України на 2018 рік - реформування ЗСУ. Таку заяву, підводячи підсумки діяльності Збройних сил у 2017 році, зробив начальник Генштабу Віктор Муженко.

 

 

Про це у Facebook повідомила прес-служба Генштабу ЗСУ.

Як наголосив Муженко, головним завданням поточного та наступного року було і залишається нарощення оперативних і бойових спроможностей ЗСУ.

 

Поряд із цим, завданнями 2018 року є забезпечення реалізації завдань з реформування та розвитку Збройних сил, організація всебічного забезпечення військ (сил) та удосконалення нормативно-правової бази їх діяльності,
- додав начальник Генштабу.

 

Підводячи підсумки 2017 року, Муженко зазначив, що цього року тривало планомірне нарощення бойових спроможностей ЗСУ та проведено комплекс навчань. Це тренування всіх ланок і рівнів - від підрозділів матеріально-технічного забезпечення до командно-штабних навчань.

"Генеральний штаб відпрацював питання захисту від загроз не лише тих, які несли російські навчання "Захід-2017", а й від перспективних, які можуть виникнути щодо України", - зазначили у прес-службі Генштабу ЗСУ.