(CNN) -  Поки США оговтуються  після рекордно низьких температур, Австралія потерпає від небувалої спеки, яка вбиває тисячі великих кажанів, що називаються літаючими лисицями.

 

Сотні мертвих лісових лисиць лежать на землі в колонії в Кемпбелтаун, Австралія.


Австралія переживає температуру майже 115 градусів за Фаренгейтом (46 за Цельсієм), і дика природа серйозно страждає від цього. Група захисту, яка допомагає врятувати дику природу та буш у Кемпбелтауні, повідомила CNN, що в минулі минулі вихідні померло близько 3000 летаючих лисиць.

 

 

Волонтерська група опублікувала фотографії на  Facebook з купою мертвих кажанів.

Як повідомляється, тварини померли від зневоднення. За даними Національної федерації дикої природи, у летючих мишей є проблеми з регулюванням температури тіла, коли температура піднімається вище 100 градусів за Фаренгейтом.

Кемпбелтаун, де живе велика колонія летючих мишей, знаходиться приблизно в 36 милях (50 кілометрів) на південний захід від Сіднея.

 

 

"Температура підскочила до  46 градусів за Цельсієм, і наша летючо-лисична колонія зменшилась . Волонтери WIRES допомагали якомога більше", - сказав Рікардо Лонца, засновник фонду "Допоможіть зберегти дику природу" та "Бушлендс". WIRES є локальною групою рятувальників дикої природи.

 

 

Австралія має сім видів літаючих лисиць, які харчуються плодами, квітами, пилком та нектаром.

Один з цих видів знаходиться під загрозою зникнення, а два інші визначаються як "уразливі", за даними австралійського уряду. Волонтерські групи також допомогають коалам  охолоджуватись, оскільки тепловий стрес може сильно зашкодити їм.

 

 

Від редакції : як повідомляв INTV раніше, під час аномальних холодів в США у штаті Флорида ігуани  засинали від холоду і падали з дерев: