Співробітники СБУ в рамках кримінального провадження провели в Запоріжжі санкціоновані обшуки у представників проросійської громадської організації "Союз православний Радомир", виявивши незаконну вогнепальну зброю.


Як повідомив прес-центр Служби безпеки 12 січня, обшуки відбулися напередодні.

"Оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі «патріот Росії», проросійську символіку вказаної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту", - йдеться в повідомленні.

 

фото СБУ

 

Спецслужба також підтвердила заяви проукраїнських активістів про те, що представники "Радомира" були в Запоріжжі так званими "православними тітушками".

 

фото СБУ


"Попередньо встановлено і задокументовано, що ГО «Радомир» надавала так звані "охоронні послуги" Запорізькій єпархії Української православної церкви [Московського патріархату]. Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ по відношенню до України", - заявили в СБУ, додавши, що слідчі дії з цього приводу тривають.