Члени організації «Чорний комітет» у суботу обмотали ланцюгом ворота Російського центру науки і культури в Києві та закрили їх на замок.
Про це організація написала на своїй сторінці у Facebook.


«Активісти «Чорного комітету» закрили Російський центр науки і культури в Києві. Ворота установи було обмотано ланцюгом та закрито замком. Також на установу було наклеєно листівку з гаслом «Смерть Росії!», - йдеться у повідомленні.

 


В організації пояснили свій вчинок тим, що Російський центр є «офіційною урядовою організацією РФ, яка займається антиукраїнською пропагандою, проводить курси російської мови, організовує поїздки українських дітей на територію держави-агресора».


«Ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України», - наголосили там.


Раніше члени організації «Чорний комітет» у різдвяну ніч облили червоню фарбою Російський центр науки і культури в Києві.

 

 


Як відомо, в серпні 2017 року Російський центр науки та культури в Києві відправив близько 70 учнів українських шкіл до Москви та Санкт-Петербурга.