Угруповання "Талібан" узяло на себе відповідальність за напад на готель Intercontinental у Кабулі, внаслідок якого загинуло щонайменше 18 людей.
Про це повідомляє афганська служба "Радіо Свобода".

"Угруповання "Талібан" узяло на себе відповідальність за напад на готель у столиці Афганістану Кабулі, внаслідок якого загинули щонайменше 18 людей, включаючи кількох українців", - йдеться у повідомленні.

 

 

За словами речника афганського МВС Наджиба Даніша, серед 18 загиблих були 14 іноземців та офіційний представник із телекомунікацій із провінції Фарха, який відвідував конференцію.

Раніше ВВС повідомила з посиланням на поліцію Кабула, що наразі упізнано 12 із 14 іноземців, які загинули внаслідок нападу бойовиків на готель Intercontinental у Кабулі. Серед них дев'ятеро громадян України, один німець, грек та один громадянин Казахстану. Ще двох осіб не ідентифіковано.


Раніше представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що внаслідок нападу терористів на готель Intercontinental у Кабулі загинув громадянин України. За попередньою інформацією, він працював у місцевій авіакомпанії. Крім загиблого, у готелі перебувало ще кілька наших співгромадян.

Згодом МЗС поширило повідомлення про те, що внаслідок терористичної атаки у Кабулі загинуло декілька громадян України. Деталі обіцяли повідомити 22 січня зранку.

Напад на готель Intercontinental було скоєно 20 січня приблизно о 21:30 за місцевим часом. Поліція ліквідувала чотирьох нападників.

Тим часом афганське видання Tolo News із посиланням на джерела в силових структурах повідомило про 43 загиблих унаслідок теракту.

Під час спецоперації з готелю евакуювали 153 особи, в тому числі 41 іноземця.