Видання AFP у статті «Україна відновила виробництво вина після втрати кримської лози» розповідає про сплеск виноробства в українському Закарпатті.

 

На прикладі одного з виноградарів із Ужгорода, який проводить дегустацію вин для туристів на своєму виногранику поблизу міста, у статті мовиться про те, що після анексії Росією кримського півострова, де залишились основні українські виноградники, виноробна промисловість України все ж «насолоджується відродженням і розгалуженням більш вишуканих вин».


За даними Асоціації виноградарів та виноробів України (AWWU), коли в 2014 році Росія захопила Крим, Україна втратила більше половини - переважно напівсолодких та десертних - вин, які випускаються у пляшках.

 

«Але втрата Криму та збройний конфлікт на сході іронічно дали величезний поштовх до сухих вин у західному стилі, особливо на Закарпатті та в Одеській та Херсонській областях», - мовиться в статті.

 

 

Від 2015 року виробництво сухих вин в Україні збільшується на 7-9 відсотків щороку, повідомляє AWWU.

«Це величезний стрибок уперед», - каже виноградар Олександр Ковач, який зараз випускає 30 сортів вина, а з них лише шість - солодкі.

Винороб вважає, що Україна «нарешті позбулася» своєї радянської спадщини солодких вин під час адаптації до європейських стандартів.

 

 

Згідно з даними асоціації виноградарів, експорт негазованих вин у 2017 році збільшився в три рази, порівняно з 2014 роком, до 332 тисяч декалітрів.

«Коли у 1995 році тут (на Закарпатті) відбувся перший винний фестиваль, кілька виноробів навіть розрізняли червоне й біле вино», - говорить Ковач.

«Виноград просто зростав сам, люди збирали його і обробляли, не розуміючи, що вони роблять». Винороб називає це спеціальним мікрокліматом.

 

Для українців відроджений інтерес до місцевого вина, як мінімум, частково пояснюється політикою, мовиться в статті. Після початку збройного конфлікту на сході України, багато українців почали купувати місцеві бренди для підтримки нестабільної економіки.

Девальвація національної валюти української гривні допомогла місцевим винам конкурувати з недорогими винами чилійських, аргентинських, французьких та італійських вин. Середня пляшка українського вина коштує близько 100-200 гривень (3-6 євро, 3,5-7 доларів США).

 

 

«Коли покупець вибирає між імпортним вином за три євро та українським вином за три євро, він розуміє... що таке якість», - каже власник бару в Києві Сергій Климов, якого цитує автор статті.

Однак невеликі винні заводи стикаються з бюрократичними перешкодами. Лише 50 великих українських компаній мають ліцензію на продаж вина, а приватні винороби можуть продавати свій товар лише у власних дегустаційних залах.

 

 

Винороби кажуть, що важко отримати ліцензію в країні, яка страждає від корупції. «Ви повинні зібрати 136 документів із семи міністерств і заплатити 10 000 доларів за хабарі, щоб купити ліцензію», - скаржаться підприємці.