НКРЗІ вирішила не чекати схвалення Верховною Радою проекту закону про обов'язкову "паспортизацію" абонентів і перешкоджати анонімному передаванню інформації у країні за допомогою спрощення добровільної реєстрації користувачів телекомунікаційних послуг і відповідно надання їм додаткових можливостей. Так, уже восени українці зможуть реєструвати свої SIM-карти в онлайн режимі.

 

Що зміниться?

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації... затвердила Порядок реєстрації абонентів, котрі отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, який було зареєстровано в Міністерстві юстиції України. Рішення НКРЗІ набуває чинності через 9 місяців із дня його офіційного опублікування", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства.

З вересня 2018 року абоненти мобільного зв'язку зможуть реєструватися без обов'язкового раніше укладення письмового договору в офісі оператора.

Спрощення процедури добровільної реєстрації, переконані в НКРЗІ, приведе до зменшення в країні кількості знеособлених абонентів. Люди будуть за власним бажанням реєструватися для отримання ширшого спектра послуг, вважають у відомстві.

Зокрема, коли буде знято маску анонімності, стануть можливими повернення невикористаної частини коштів з особового рахунку абонента в разі відмови від передплачених телекомунікаційних послуг, перенесення абонентського номера при переході до іншого оператора зв'язку тощо.

Крім того, у НКРЗІ вважають, що реєстрація абонентів дасть можливість уникнути шахрайства, пов'язаного з використанням абонентських номерів, забезпечить більш ефективну роботу поліції та загалом підвищить рівень нацбезпеки країни під час кіберзагрози.

Надалі не виключено, що стануть можливими також електронна торгівля і розрахунки через sim-карти.

 

Як зареєструвати SIM-карту онлайн?

Згідно з оновленим порядком реєстрації абонентів, заяву про реєстрацію sim-карти можна подати в електронній формі через особистий кабінет на сайті оператора або через мобільний додаток.

У запропонованому шаблоні заяви фізичним особам треба буде вказати свої дані: прізвище, ім'я, по батькові; серію і номер паспорта або індивідуальний номер платника податку; абонентський номер чи IMEI телефону.

Водночас юридичні особи мають вказати найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ, абонентський номер чи мережевий ідентифікатор кінцевого обладнання, за яким отримують послуги, чи особовий рахунок абонента.

Сам документ потрібно підтвердити через цифровий підпис або BankID.

Згідно з оновленим порядком, оператор має прийняти таку заяву протягом робочого дня і після перевірки даних повідомити клієнту про внесення його до своєї бази.

При цьому варто зазначити, що реєстрація sim-карти є безкоштовною і не змінює умов тарифу без згоди абонента.

Цікаво, що інформацію про абонента оператор може розміщувати в телефонних довідниках, базах даних інформаційно-довідкових служб за згодою клієнта.

 

Що говорить світова практика?

Водночас останніми десятиліттями "паспортизація" абонентів стала нормою в понад півсотні країн. Уперше до такої практики вдалися в 2003 році в Німеччині та Швейцарії.

На сьогодні купити SIM-карту без паспорта не можна в Росії, Норвегії, Австралії, Індії, Бразилії, Болівії, Перу, Еквадорі, майже в усій Африці та багатьох інших країнах. Однак траплялися випадки, коли держави, зваживши всі плюси і мінуси ініціативи, відмовлялися від неї. Наприклад, таке рішення схвалили в Канаді, Чехії, Новій Зеландії, Румунії.

У світі дійшли висновків, що найбільшими мінусами запровадження "паспортизації" абонентів є: втрата доступу до послуг зв'язку з причини несвоєчасної реєстрації користувача; поява чорного ринку SIM-карт, зареєстрованих шахраями на підставних осіб; виникнення проблем зі свободою слова та приватним життям користувачів; додаткові витрати мобільних операторів, які вони могли б спрямувати на розвиток інфраструктури та інноваційні послуги.

А ось серед очевидних плюсів називають розширення доступу користувачів до послуг електронного уряду шляхом ідентифікації мобільним телефоном; розширення доступу до електронної комерції за допомогою використання мобільних гаманців і запобігання шахрайству в електронній комерції; полегшення переходу від одного оператора до іншого зі збереженням абонентського номера; додаткові можливості для субсидування жителів слаборозвинених регіонів, які мають проблеми з відкриттям звичайних банківських рахунків.