Генеральна прокуратура України на 90% підготувала документи для подання у Верховну Раду України на зняття недоторканності, яку вимагають скасувати зовсім, з п'яти народних депутатів. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко журналістам на брифінгу в прокуратурі Дніпропетровської області.

 

У той же час він відмовився називати імена, але зазначив, що в переліку є депутати, проти яких відкрило розслідування НАБУ.

"У мене на столі п'ять матеріалів, в тому числі і з Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про зняття депутатської недоторканності з низки народних депутатів. Інформація про готовність таких документів відповідає дійсності на 90%", - заявив Луценко.

 

Він зазначив, що оприлюднить цю інформацію лише після підписання відповідних документів, додавши, що на його думку зібраних матеріалів достатньо для подання в парламент на зняття депутатської недоторканності, але "юридичне управління Генеральної прокуратури має дати свій висновок, можливо, внести технічні поправки в текст".

"Обставини, які я контролюю вже протягом, напевно, півроку, наприклад, у Дніпропетровській області, трохи менше за інших областей, - з моєї точки зору, чітко вказують на можливість походу у Верховну Раду. Думаю, що цей час не за горами, але не сьогодні", - сказав Луценко.