"Київпастранс" і метрополітен безкоштовно перевозити акредитованих осіб та вболівальників Ліги чемпіонів УЄФА.

"Ми дозволили столичній підземці і міському пасажирському транспорту безкоштовно перевозити акредитованих осіб та тих, у кого є квитки на ці спортивні змагання. Йдеться про перевезення на матчі і з матчів. За це УЄФА, відповідно до тристоронньою угодою, після змагань виплатить компенсацію. В цілому ми очікуємо близько 35 тисяч уболівальників ", - прокоментував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

Без названия (10)

 

Відповідно до цієї угоди, вболівальники, які матимуть квитки на матчі, зможуть безкоштовно користуватися наземним пасажирським транспортом та метрополітеном протягом 36 годин з 00:00 26 травня. Акредитовані особи матимуть можливість такого проїзду протягом 7 діб з 00:00 21 травня до кінця доби 27 травня. Крім того, для перших і других працюватимуть безкоштовні тимчасові автобусні маршрути до Києва з міжнародного аеропорту "Бориспіль".

"Всі витрати по підготовці і проведенню фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА здійснюються відповідно до механізму" Combi-tiket ". Кошти, надані УЄФА, будуть розподілятися між комунальними підприємствами" Київпастранс "і" Київський метрополітен" в співвідношенні 75% і 25% відповідно" , - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.