19 травня в Києві відбудеться перший фестиваль Fashion Film Festival Kyiv, локація заходу - майданчик кіностудії FILM.ua.


 

Події фестивалю розділені між двома локаціями. У залі кінотеатру протягом дня гості зможуть подивитися кінопрограму - роботи фіналістів конкурсної програми фестивалю Fashion Film Festival Kyiv 2018, партнерську програму - найкращі fashion-фільми Berlin Fashion Film Festival 2017, і ретроспективу найкращих українських fashion-фільмів за версією конкурсу Fashion Move On 2016. А в павільйоні пройде лекційна програма фестивалю, яка почнеться з воркшопу від режисерів Яреми Малащука і Романа Хімея (Yarema & Himey), дизайнера Івана Фролова (FROLOV) і стиліста Ольги Жижко, які проаналізують роботу над fashion-фільмами, створеними для бренду FROLOV.

В рамках Fashion Film Festival Kyiv в Україні вперше покажуть повнометражний документальний фільм We Margiela. Фільм розповідає про створення бренду Maison Martin Margiela, загадкову особистість Мартіна Маржела, і відкриває творчі таємниці роботи бренду. У документальній стрічці взяли участь члени команди, перші моделі і клієнти Maison Margiela (назву змінено з 2015 року). Однак за весь фільм жодного разу глядач, в повній відповідності з філософією бренду, не побачить обличчя самого Мартіна Маржела.

 

Кадр з фільму We Margiela

 

Ще в 2010 році Ukrainian Fashion Week виступив з ініціативою fashion-відеопроекту. З експериментальної платформи проект перетворився на конкурс фільмів, який дав широкої громадськості розуміння наявності та актуальності цього напрямку у вітчизняній fashion-індустрії. На міжнародному рівні роботи переможців цього конкурсу також отримали відповідні увагу і визнання.

Заключною подією фестивалю стане Церемонія нагородження переможців Конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv 2018, присутність на якій вимагає спеціального запрошення. Під час урочистого вечора буде вручено премії в номінаціях Best production, Best fashion story та гран-прі Конкурсу - Best fashion film.