У Віндзорському замку вже повним ходом йде підготовка до королівського весілля принца Гаррі, онука королеви Єлизавети II і сина принца Уельського і принцеси Діани, який одружується на американській актрисі Меган Маркл.

Шеф-кухар королівської сім'ї розповів, що для приготування використовують тільки свіжі продукти, які привозять з фермерських господарств, розташованих поруч з замком.

 

Як королівська кухня готується до весілля принца Гаррі і Меган Маркл  - фото 248139

Як королівська кухня готується до весілля принца Гаррі і Меган МарклЯк королівська кухня готується до весілля принца Гаррі і Меган Маркл  - фото 248138

Окрім цього, шеф-кухар розповів, що принц Гаррі і Меган обговорювали кожну деталь меню і навіть провели кілька пробних дегустацій. Слід зазначити, що кухарям доведеться обслуговувати 600 гостей. Шеф-кондитер Селвін Стобі також напружено працює. Його фірмова страва - шоколадні трюфелі - улюблений десерт, який традиційно подається на прийомах протягом року.

 

Як королівська кухня готується до весілля принца Гаррі і Меган Маркл  - фото 248137Як королівська кухня готується до весілля принца Гаррі і Меган Маркл  - фото 248135Як королівська кухня готується до весілля принца Гаррі і Меган Маркл  - фото 248136

Скільки принесе Великій Британії весілля принца Гаррі? Основним джерелом додаткових доходів буде туризм - витрати на оплату готелів, транспорту та інших послуг. Щомісяця Велика Британія приймає 3 млн туристів.

 

 


Джерело: maximum.fm