Продовжуємо  серію публікацій про малі народи України, чия історія та культура є невід'ємною частиною нашої спільної, української культури. Українські чехи - серед них.


 

ХТО ТАКІ? Перші чеські поселення виникли в тогочасній Волинській губернії Російської імперії ще в 1870-х роках. Їх засновниками стали колишні безземельні селяни і ремісники з Чехії, які покинули батьківщину в пошуках кращого життя. Царський уряд, зацікавлений у робочій силі, звільнив їх на п'ять років від податків і військової служби.

СКІЛЬКИ ЇХ? У 1897 році на Волині жило майже 28 тисяч чехів. Вони складали одну з найчисельніших і найзгуртованіших національних громад краю. Однак у ХХ столітті чисельність громади значно зменшилася. Спочатку, в 1947 році, близько 10 тисяч сімей перебралися на історичну батьківщину - за умовами договору між Радянським Союзом та Чехословаччиною. Ще 600 сімей переїхали до Чехії на початку 1990-х років, коли Україна переживала важку економічну кризу.

Згідно з переписом 2001 року, в Житомирській, Рівненській та Волинській областях проживало близько 2 тисяч чехів. Ще близько 3 тисяч живуть в інших регіонах України.

ДЕ ЖИВУТЬ? «Столицею» волинських чехів вважається село Мала Зубівщина в Житомирській області. Крім того, великі чеські громади є в селах Богемка в Миколаївській області, Новгородівка в Запорізькій області, Веселинівка в Одеській області та Миколаївка у Вінницькій області.

ЯК РОЗМОВЛЯЮТЬ? Під час перепису 2001 року з 5917 українських чехів чеську мову назвали рідною 1190 осіб, українську - 2503 людини, російську - 2144 людини.

У ЩО ВІРЯТЬ? Чехи, які переселилися на Волинь в кінці XIX століття, були католиками і протестантами. Царський уряд обіцяв їм свободу віросповідання. Однак дуже скоро виявилося, що в Російській імперії існує дискримінація за релігійною ознакою. Щоб уникнути переслідувань, чимало чехів перейшли у православ'я.

ЩО СВЯТКУЮТЬ? Традиційно українські чехи відзначають релігійні свята, такі як Різдво і Великдень. Є у них і національне свято - День проголошення Чеської Республіки, який відзначається 28 жовтня.

ЯК ОРГАНІЗОВАНІ? Найвідоміша чеська організація в Україні - це Житомирська спілка волинських чехів. Спілка веде власний сайт на двох мовах - українською та чеською. Волонтери організації відкривають курси чеської мови і збирають інформацію про чеські родини області. Крім того, Спілка організовує поїздки в дитячі табори в Чехію і допомагає молоді вступати в чеські вузи.

ДЕ ПОЗНАЙОМИТИСЯ З КУЛЬТУРОЮ? Всеукраїнський фольклорний фестиваль чехів України проходить щорічно, у вересні, в селі Миколаївка у Вінницькій області.

СПЛЯЧІ ЛИЦАРІ. У роки Другої світової війни чехи на Волині створили власну підпільну організацію. Вона називалася «Бланік». Ця назва походить від середньовічних легенд: так називається гора в Чехії, усередині якої, згідно з переказами, багато століть сплять кращі чеські лицарі. Легенда свідчить, що у важкі для народу часи лицарі вийдуть з гори і прийдуть на допомогу своєму народові.

На чолі «Бланіка» стояв сільський учитель Володимир Кноп, а відділення організації існували в 102 чеських поселеннях на Волині. Підпільники видавали нелегальну газету, збирали інформацію і відправляли добровольців у чехословацькі військові частини, які воювали на боці антигітлерівської коаліції.

Залучити «Бланік» на свій бік намагалися і радянські партизани, і УПА, і польська Армія Крайова. Чеські підпільники всім чемно відмовляли, пояснюючи, що визнають тільки емігрантський уряд Чехословаччини. У той же час, «Бланік» не втручався у конфлікти між різними угрупуваннями і примудрявся підтримувати з усіма ними товариські відносини.


ЩО ЇДЯТЬ? Національною чеською стравою вважається тушкований півень у сметані, найвідоміша чеська страва - це, звичайно ж, кнедлики, близькі родичі українських галушок.

Крім того, популярністю користуються різноманітні супи - їх чехи називають «полівки»:


 Чеський часниковий суп - Чеснечка.

Цей суп має хороші властивості насамперед для запобігання застуді.  До того ж суп - дуже смачний. Отож розповімо та приготуємо  цей рецепт.

Існує з десяток варіантів готування цього супу, ми обрали з копченостями (свинячі копчені реберця). Чехи просто обожнюють у своїй кухні страви з копченостями. Згадайте легендарне копчене коліно вепра з кухлем справжнього чеського пива. Це одна з кулінарних візиток Чехії. Але не однією цією стравою може похвалитись чеська кухня. Сьогодні ми приготуємо національний чеський суп Чеснечка з додаванням копченостей, класичний рецепт його - такий же але без м'яса. Базовість лише одна - додавання великої кількості часнику та 1 курячого яйця. Але все по-порядку. Для приготування нам потрібні такі інгредієнти:

Інгредієнти:

1.5 л бульйону.
10 зубків часнику.
400 грам картоплі.
300 грам копченостей.
1 цибуля.
1 яйце.
трішки сиру.
кмин - по смаку.
петрушка, можна також майоран - по смаку.
сіль, перець - по смаку.
20 грам масла та обсмажені хлібні сухарі.

Час приготування:   1 година.

 

 

Приготування:

Готуємо наші хлібні сухарі. Нарізуємо кубиками  білий, або можна чорний хліб використовувати, той який більше ви любите. Обсмажуємо на пательні з маслом до золотистого кольору.
Нарізуємо невеликими кубиками нашу картоплю.
Нарізуємо маленькими кубиками копченості.
Дрібно нарізуємо цибулю.
Ставимо - 1,5 літри води. Коли вода закипить додаємо цибулю та часник (1 частину).
Додаємо наші спеції: сіль, кмин, перець.
Далі переходимо до додавання картоплі.
Коли картопля уже готова ми додаємо копченості та знову ж таки нашу другу частину часнику. Так як копченості готові до споживання, тому ми додаємо в самому кінці.
Коли суп уже готовий ми додаємо яйце. Розмішуємо, щоб не звернулось, а також кладемо з ним 1 зубчик часнику. Додаємо наш дрібно натертий сир. Знімаємо з вогню та прикрашаємо зеленю (петрушкою).
Розливаємо гарячий суп в посуд та додаємо наші хлібні сухарі. Це принесе гарний естетичний вигляд нашому приготовленому супу.

 

 

Рекомендації:

Суп Чеснечка ще подають в хлібних горщиках, вирізують середину і  розливають туди суп. Але це носить просто естетичний характер, в основному в спеціалізованих національних ресторанах, тому вдома можна і не подавати в такий спосіб.
Головне не додавати багато спецій, щоб розкрити увесь смак основного інгредієнта - часнику. Його потрібно додавати в два способи, першу частину дрібно нарізану ножем або розчавлену часничницею а іншу більшими шматочками.
В кінці яйце вилити та постійно помішувати щоб не звернулось і на сам кінець додати ще один зубчик часнику.

Чеський суп Чеснечка готовий. Як кажуть чехи dobrou chut! Приємного апетиту! 

 

Рецептjisty
Матеріал: etcetera