Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та ірландська авіакомпанія Ryanair узгодили розклад польотів по 17-и з 24-х запитаних рейсів. Про це в інтерв'ю DATA.UA розповів генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

 

 

За його словами, по іншим 7-и ще ведуться переговори.

«Ryanair просить їх покращити з точки зору розкладу. Якщо у нас такі можливості будуть, ми їх покращимо, якщо ні, то вони полетять в той час, який запропонуємо їм ми. Всі 24 рейси, які запитані, можуть бути, але можливі корекції. Хто заздалегідь купив квитки повинні знати, що відхилення по вильоту можуть бути плюс-мінус 1-2 години», - говорить він.

 

Також ірландський лоукост-перевізник продовжує розширювати географію маршрутів з Києва.

 

31 жовтня до вже наявних напрямків може бути доданий Бидгощ (Польща). Продаж квитків на сайті Ryanair вже розпочато.

«Бидгощ запитаний. Це невеликий аеропорт в Польщі. Як я розумію, Ryanair розвиває польський напрямок, як максимальний ринок трудової міграції. Час погоджуємо», - говорить Рябікін.

 

Крім відкриття нових маршрутів сторони розглядають можливість створення бази з технічного обслуговування і ремонту (ТОіР) літаків Ryanair в «Борисполі».

 

Як повідомлялося раніше, Ryanair запускає рейси з «Борисполя» до шести міст Польщі, а також по одному напрямку в Німеччину, Іспанію, Литву, Словаччину, Великобританію і Швецію.

 

 

Джерело: Мінфін