Австралієць, батько загиблих дітей в катастрофі MH17 Ентоні Маслин різко прокоментував зустріч президента США Дональда Трампа з російським лідером Володимиром Путіним, і нагадав йому, що президент РФ винен в загибелі майже 300 осіб. Про це він написав у Facebook. 

 

Він запропонував Трампу говорити не про фейкові новини, про які американський лідер згадував на прес-конференції з Путіним, а про реальні факти, наприклад, про збитий росіянами літак над Донбасом.

"Незаперечним фактом є те, що пасажирський літак МН17 був збитий в небі і 298 невинних людей були вбиті. Те, що літак був збитий російською ракетою, доведено як незаперечний факт. Те, що в результаті загинули троє наших прекрасних діток і їх дідусь, і це знищило наше життя і багато інших життів, теж є незаперечним фактом. Те, що це сталося 4 роки тому - також незаперечний факт. Те, що людина, чию дупу ви щойно цілували, зробила це і продовжує брехати про це - є незаперечним фактом. Я не відчуваю гніву стосовно обох вас, це щось набагато сильніше ... Це жалість", - написав Маслін.

 

ttttt

 

Нагадаємо, у травні рідні жертв катастрофи МН17 написали лист росіянам.

Вони закликали Кремль визнати результати міжнародного розслідування. 

 

Також батько жертви катастрофи MH17 розповів, як звертався до Путіна. Він зазначив, що у Росії добре виходить вводити всіх в оману і підкреслив, що від Росії немає ніяких пояснень щодо цього злочину, а лише перекидання провини на Україну.