У Солсбері Новичок шукають у громадських туалетах. Парк, де розташовані туалети, відвідували під час прогулянки Чарлі Роулі і Дон Стерджес, які постраждали від Новичка.

 

 

Фахівці в костюмах хімзахисту шукають у громадських туалетах Солсбері сліди нервово-паралітичної речовини Новичок. Про це в суботу, 21 липня, повідомляє Sky News

 

 

Відзначається, що роботи в туалетах, розташованих у парку Сади королеви Єлизавети, почалися у п'ятницю, а в суботу вранці продовжилися. Територія туалетів оточена. Цей парк, імовірно, був одним із місць, яке відвідували Чарлі Роулі і Дон Стерджес, постраждалі від отруєння Новичком

Нагадаємо, Роулі разом зі своєю подругою Дон Стерджесс потрапили в лікарню 30 червня з ознаками отруєння нервнопаралітичною речовиною, яку влада країни вважає Новичком. Стерджесс у результаті померла через кілька днів, а Роулі прийшов до тями і зміг дати свідчення. 

 

Як з'ясувалося, під час прогулянки вулицею Роулі і Стерджесс знайшли флакон, у якому, як вони вважали,

парфуми. Стерджесс, як вважають слідчі, розбризкала речовину на руки й обличчя, що й призвело до важкого отруєння.

 При цьому поліція не знайшла ніяких підтверджень того, що Роулі і Стерджесс коли-небудь спілкувалися з екс-розвідником Сергієм Скрипалем та його дочкою Юлією. За однією з версій, знайдений ними флакон міг використовуватися у попередньому злочині.

 

Однак визначити спільне походження яду може тільки розтин Стерджесс, який був зроблений 17 липня. У Росії відкидають звинувачення у причетності до обох інцидентів. Як заявляло російське МЗС, британські правоохоронні органи відмовляються від співпраці з Москвою в розслідуванні події.   

 

Корреспондент.net