Сьогодні національна ідея України полягає у створенні таких умови, за яких українцям було б добре працювати у своїй рідній державі, за яких людям хотілося б жити тут, а не втікати до інших більш розвинених країн.

Про це Юлія Тимошенко заявила на своїй особистій сторінці у Facebook.

 

Вона зауважила, що, за свіжою статистикою, українські заробітчани впродовж року перерахували в країну 5 мільярдів євро.

«І це якраз та сила, що й тримає національну економіку на плаву. Це - прості люди, які намагаються вижити, всупереч «реформам» і реально дбають про свої родини та свою країну», - написала лідер «Батьківщини».

«Уряд і влада хай би їхали за кордон «на заробітки»... Якраз днями бачила новину, що у Польщі пройшов фестиваль мильних бульбашок. Це якраз українська урядова специфіка. Гадаю, наша влада привезли б звідти «золоті медалі», - іронізує Тимошенко.

 

Керівник фракції також нагадала, що гривня наприкінці липня - на початку серпня пробила психологічну позначку - 27 гривень за один долар США.

«В уряді та Нацбанку такі коливання бадьоро пояснили. «То - нормально», - кажуть. «Це тому що компанії перераховували дивіденди за кордон, а нерезиденти вийшли з ОВДП»... Ага, ясно... Раніше так само впевнено пояснювали затримку з виплатами пенсій по всій країні. Якісь там «розриви» в платежах виникли. Це також - у «межах норми», - зазначила Юлія Тимошенко.

 

За її словами, наша влада взагалі може пояснити що завгодно чим завгодно.

«Погані дороги - особливостями ландшафту та локальними зсувами ґрунтів, затримку з виплатами пенсій - «розривами», корупцію - недосконалістю законодавства, інфляцію - літньою спекою чи дощами... Єдине, чого вона прояснить ніяк не в змозі, - чому самій владі живеться дедалі краще й краще, а людям - дедалі гірше й гірше. Чому по телевізору - все добре, а у холодильниках - не дуже... Чому є «144 реформи», але - жодного результату», - підсумувала вона.