Інститут сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України за підтримки відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації проводить свято промислових конопель Hemp Fest, повідомляє  Сумська ОДА.


 

Учасники та відвідувачі заходу матимуть можливість дізнатись про передові технології вирощування, збирання та переробки промислових конопель, долучаться до дегустації конопляних страв за народними рецептами, відвідають ярмарок та візьмуть участь у захоплюючій вікторині.

Метою проведення заходу є доведення інформації про те, що вирощування сучасних сортів безнаркотичних конопель, опанування і практична реалізація методик збору і обробки врожаю конопель, виготовлення коноплевмісних харчових та інших продуктів є високоліквідним та вигідним напрямком розвитку сільського господарства. 

Наявність єдиних в Україні наукових установ Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України та Інституту луб'яних культур Національної академії аграрних наук України, що на високому професійному рівні вже багато років займаються дослідженням та селекцією промислових конопель, забезпечують унікальні передумови для створення конопляних кластерів, особливо в умовах пошуку й формування пріоритетних напрямків розвитку господарств в об'єднаних територіальних громадах Сумської області.

Науково-практичний семінар "Hemp Fest" проходить 10-12 серпня у с. Сад Сумського району. У його програмі - виставка-ярмарок «Сучасний стан коноплярства України», дегустація конопляних страв за народними рецептами, огляд насіннєвих посівів промислових конопель тощо.

 

Заголовне фото: isgps.pp.ua