Змінивши президентську форму правління на парламентську, ми зможемо побудувати фундамент сильної країни, в якій права і свободи українців будуть надійно захищені та дотримані.

Таке переконання висловила Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook.

«Це змінить країну і дасть шанс на успішне життя», - наголосила вона.

За словами лідера «Батьківщини», людей протягом десятиліть переконували, що президентська форма правління - найкраща і найсильніша.

«Але найкраща і найсильніша форма правління - це саме парламентська, де люди всенародно обирають не царя-президента, а керівника виконавчої гілки влади - прем'єр-міністра або канцлера - і більшість в парламенті», - сказала Юлія Тимошенко.

Вона також зауважила, що про переваги парламентської форми свідчить і світовий досвід. Так, якщо вибрати 30 найсильніших і найрозвинутіших країн світу, то майже всі вони (за винятком 2 країн) мають парламентську форму правління.

«І якщо вибрати 30 найвідсталіших країн світу, які практично розвалили свою економіку та погрузли в корупції, то з них 99% - це президентські форми», - зауважила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана: нова Конституція одразу передбачатиме необхідні баланси.

«Нова Конституція забезпечить надійний контроль за урядом, за канцлером або прем'єр-міністром і ставитиме їх у рамки закону Конституції», - підсумувала Голова «Батьківщини».