У Мелітополі Запорізької області активісти прийшли у гості до начальника місцевого управління освіти Ігорю Єлисєєву і досхочу нагодували його небезпечним маргарином, який постачається в дитсадки міста.


За словами громадських діячів, до них масово звернулися батьки дітей, які отруїлися в дитячому садку маслом. На руках у людей був висновок експертів, що так зване масло містить немолочні жири (а саме 100% від загального вмісту жиру). Простіше кажучи, малюків годують маргарином замість вершкового масла.


Ігор Єлісєєв почав традиційно волати, що над цією проблемою працює спеціально створена комісія, він тут ні до чого, справою займається прокуратура. За його словами, результатів чекати доведеться приблизно місяць.

 


Активісти відповіли, що діти не можуть чекати стільки часу. Після цього кілька чоловік утримували силою Єлісєєва, поки інші його "годували" тим самим "маслом". Чиновник обурювався, плакав і погрожував викликати поліцію, проте все ж таки не наважився це робити в присутності "гостей".


Тепер Єлісєєв також, як і батьки постраждалих дітлахів, буде з  нетерпінням чекати на висновки експертів по "маслу" і напевно згодом вжиє необхідні заходи. Адже не доведи Господи знову доведеться "дегустувати".