Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України запускає проект "Таємний клієнт", у рамках якого громадяни зможуть перевірити роботу сервісних центрів МВС.

Про це повідомляє у середу Головний сервісний центр МВС.

Як зазначається у повідомленні, таємним клієнтом зможе стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно детально ознайомитися з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС, відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу, заповнити та надіслати анкету-відгук (про проект: hsc.gov.ua/guest/; анкета для заповнення: hsc.gov.ua/anketa/). 

В рамках проекту можна буде перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія вперше або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків тощо.  

 

582b1a9b5010d

 

Першими в рамках пілотного проекту громадяни зможуть оцінити роботу п'яти сервісних центрів МВС у місті Києві за адресами: проспект Степана Бандери, 26 В (ТЦ "Метро"); вул. Павла Усенка, 8; Столичне шосе, 104; вул. М. Грінченка, 18; с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 110-А.

"Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу, а результати проекту будуть оприлюднені за місяць на сайті Головного сервісного центру МВС. Пізніше проект буде масштабовано по всій Україні", - зазначається у повідомленні. 

«Таємний клієнт» реалізовується за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.