Громадянин Болгарії, якого затримали в Німеччині, зізнався у вбивстві журналістки Вікторії Маринова.

Про це розповіла мати підозрюваного, пише болгарське видання nova.bg.

"Він зізнався в скоєному, каже, що був п'яний і під впливом наркотиків після якогось дня народження і нічого не пам'ятає. Він не така людина, почав переді мною плакати", - сказала Красімірова.

 

За словами жінки, що її син - розумово відсталий, а також він приймав якісь таблетки, однак вона перестала йому їх давати.

Мати підозрюваного виявила бажання, щоб її сина судили в Німеччині і щоб він там відбував і тюремне ув'язнення,оскільки в Болгарії вона боїться за його життя.

 

Раніше повідомлялося, що 6 жовтня в болгарському місті Русе в зеленій зоні біля Дунаю знайшли мертвою журналістку і телеведучу Вікторію Маринову. Перед смертю вона була згвалтована.

У поліції заявили, що у них немає доказів того, що вбивство журналістки пов'язане з її професійною діяльністю.

9 жовтня правоохоронці Болгарії затримали підозрюваного у вбивстві журналістки - громадянина Румунії. Однак після допиту його відпустили. Пізніше в Болгарії правоохоронці затримали нового підозрюваного у справі про вбивство Маринової. Представник МВС ФРН Елеонора Петерманн офіційно підтвердила факт затримання підозрюваного.

Вікторія Маринова багато років вела на місцевому приватному телеканалі ТВН шоу про стиль життя, вона також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань Детектор. Останній випуск програми був присвячений розслідуванню можливої ​​корупції за участі приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від ЄС.