Уродженка Донецька відвідує українських воїнів у госпіталі в Києві і на відміну від багатьох вітчизняних спортсменів, які зберігають "нейтралітет" у питанні війни на Сході країни, мовляв, "спорт поза політикою", чемпіонка Атланти-96 зі спортивної гімнастики, Лілія Подкопаєва назвала речі своїми іменами в ефірі одного з центральних телеканалів.

І це шок. Нарешті приємний шок.

" - Для мене Росія - агресор. Ми, звичайно, на початку ще намагалися з'ясувати нашу точку зору. Я зрозуміла, що там вже все досить глибоко зайшло. Пропаганда робить свою справу. Ми все-таки по різні боки.

- Звичайно, коли бачу прапори абсолютно не жовто-блакитні, стає боляче. Тому що для мене Донецьк був, є і залишиться Україною.

- Я сьогодні була у військовому госпіталі. Кожен раз, приїжджаючи в Україну, я приходжу до хлопців. Мої подруги туди приходять день у день, піклуються про поранених. Ми бачимо борт за бортом. Поранені надходять і надходять. Якщо нам здається, що все трохи вщухло, то ні. Цього, на жаль, не відбулося. Кожен раз повторюю: "Хлопці, дякую вам за те, що ви даєте нам можливість дивитися на це сонце, дихати цим повітрям, посміхатися, радіти, виховувати дітей". Цей момент дуже болючий для всіх. Бракує сил, щоб пережити, коли гинуть наші найкращі..."