Освіта та наука повинні стати пріоритетом для влади та основою для відродження величі України в глобальному світі.

 

Про це заявила Юлія Тимошенко, беручи участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, який вона свого часу закінчила.

 

Лідер «Батьківщини» переконана, що саме освітяни виконують надзвичайно важливу функцію - вони не дають зруйнувати інтелект нації.

«За оцінками ООН, Україна на 6 місці у світі за рівнем освіти та інтелектуальності народу. Це унікальні речі: мати один з найнижчих ВВП у світі та бути на перших щаблях за рівнем освіти серед найрозвинутіших країн. Це означає, що, незалежно від умов, ви, викладачі, виконуєте свою головну функцію - не даєте зруйнувати інтелект нації. Це ваше 6 місце. Ви виховуєте таку націю, і саме ви заслуговуєте найвищого рівня поваги», - наголосила керівник партії.

 

Юлія Тимошенко також зауважила, що майбутнє України народжується не у владних кабінетах, а в студентських аудиторіях, у серцях і свідомості молодих людей.

Голова партії щиро подякувала всім викладачам за віддану роботу і подарувала альма-матер проекти Нової Конституції, над якою працювали 10 років, та Нового економічного курсу.