У неділю, 13 січня, в талліннському Будинку вчителя українські діти передали спікеру Рійгікогу Ейкі Нестору "Книгу добра", в створенні якої брали участь близько півмільйона дітей, чиї батьки воювали або пережили військові дії в Україні.

 

 

Про це кореспонденту порталу err.ee розповіла голова конгресу українців Естонії Віра Коник.


"Участь у заході взяли близько 120 дітей, з них близько 40 приїхали до Таллінна з різних областей України", - сказала Коник.

 

 

Книга добра - міжнародний соціальний проект талліннського Центру української культури та українського фонду "Чисті серцем", який об'єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро у всіх його проявах.

 

"Спочатку в ньому брали участь близько 300 тисяч дітей, але їх число неухильно зростає. Тепер можна говорити про кількість приблизно в півмільйона", - додала Віра Коник.


Відкривала захід новий посол України в Естонії Мар'яна Беца. У заході взяли участь і видатні представники української громади Естонії - Віра Коник, Євген Цибуленко з сім'єю, Анатолій Лютюк і багато інших.

Після офіційної частини розпочалося різдвяне свято і концерт. Дітям були вручені солодкі подарунки.

Книга добра надрукована за допомогою особливої ​​техніки на папері, виготовленому ручним способом в майстерні Центру української культури.

Примірник, переданий Ейкі Нестору, буде зберігатися в Національній бібліотеці.