Президент Петро Порошенко роз'їжджає Україною, представляючи вірянам отриманий від Вселенського патріарха Томос. Насправді ж, прикриваючись популяризацією церкви, глава держави проводить агітаційні поїздки коштом держбюджету.

Про це розповів Дмитро Гнап у своєму відеоблозі "Право на правду".

 

За його словами, в країні офіційно стартувала виборча кампанія, а Порошенко бере в ній участь не у вільний від роботи час. Відвідування президентом регіонів у межах "Томос-туру", зауважив Гнап, значаться робочими поїздками, відтак оплачують їх українці.

 

"Скільки на це може витрачатися коштів? Десятки мільйонів гривень. Адже главу держави супроводжує чималий ескорт, в загальному 200 держслужбовців. Окрім того, до президентського "Томос-туру" залучаються і тисячі працівників бюджетної сфери, які могли б займатися своєю роботою, натомість їх мобілізують для участі у молебнях з президентом", - зазначив Гнап.

 

 

Як приклад він навів нещодавнє звезення до Луцька за наказом обладміністрації двох із половиною тисяч людей, які стали масовкою на святкових заходах "Томос-туру" президента.

Водночас, зауважив Гнап, є й позитив від "Томос-туру" Порошенка, адже у Рівному до приїзду президента нарешті почистили від снігу вулиці й відремонтували частину доріг.

"Крім того, "Томос-тур" може бути корисний і з точки зору розвитку української криміналістики. Адже поруч з керівництвом країни на урочистих молебнях можна буде побачити чимало кримінальних авторитетів, а їх інколи так важко навіть сфотографувати", - наголосив Гнап.

Нагадаємо, політолог Олексій Якубін стверджує, що чинний президент Петро Порошенко порушує норми Конституції, використовуючи Православну церкву України в рамках своєї передвиборної кампанії.